Endoskopi

Hakkımızda

18

Jun

Şirketimizin en önemli prensiplerinden biri de sıfır hatadır.

Enes Endoskopi Teknik Servisi olarak sağlık sektörünün yüklendiği ağır sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle hekimlerimizin hastalarına teşhis koyarken ve tedavi aşamasında en iyi sonucu almalarını sağlayacak cihazları temin etmeyi, satış sonrasında teknik hizmeti, tamir, bakım ve yedek parça garantisi ile sizlere sunmaktayız.
 
  Şirketimizin en önemli prensiplerinden biri de sıfır hatadır. Biz biliriz ki hata oluştuğunda önemli olan sadece hatanın giderilmesi değil, hatayı oluşturan nedenlerin de ortadan kaldırılmasıdır. 
 
   Ticari başarı tamamen hizmet verilen sağlık çalışanlarının memnuniyeti sonucudur ve kaliteye ulaşma yolunda sizlerin fikir ve düşünceleri bizim için her zaman yön verici olacaktır. Sağlık çalışanlarının memnuniyetini sağlamak ise her zaman ürün ve servis kalitesi ile mümkündür.
 
   Enes Endoskopi bu düşüncelerle her zaman hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının yanında olacak ve kaliteli hizmet vermekten ödün vermeyecektir.
 
Çalışmalarımızı TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayii Bakanlığı Servis Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi , Sanayii Bakanlığı Garanti Belgesi ve Marka Tescil Belgelerinide alarak emin adımlarla sürdürmekteyiz.
 
Ayrıca Ege Bölgesi İzmir Şubemiz, Güney Doğu Anadolu Bölgesi G.Antep Şubemiz ve
İstanbul Şubelerimizle Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

 


Sayfamızı Paylaşın